img1.jpgimg2.jpgimg3.jpgimg4.jpgimg5.jpg

KIM JESTEŚMY?  CO ROBIMY?

Firma Elektrocool ma na celu zaspokojenie usług w zakresie Elektrycznym, Energetycznym i Chłodniczym.

 

Pod kątem Elektrycznym specjalizuje się w doborze Układów Kompensacji Mocy Biernej (KMB) jak i coraz częściej trapiącą niepotrzebnymi kosztami zakłady i obiekty biurowe Mocą Bierną Pojemnościową. Wszystkie układy KMB są składane przeze mnie dla potrzeb danego zakładu lub obiektu i układu pomiarowego z osprzętu z najwyższej półki. Wykonujemy mało złożone sterowania do maszyn, remontu układów sterowniczych i zakładaniu instalacji elektrycznych. Zajmujemy się także budową linii kablowych oraz wykonywaniem kompletnych układów Półpośrednich 400V.

W swojej Ofercie chcę zaproponować wykonanie wszelkich Pomiarów Elektrycznych i Instalacji Odgromowych. Warto pamiętać o okresowych pomiarach instalacji elektrycznych, żeby nie otrzymać mandatu podczas kontroli PIP, lub wypadkach związanych z porażeniami prądem elektrycznym. Pomiary są wykonywane najnowocześniejszym sprzętem firmy SONEL. 

 

Pod kątem Energetycznym zajmujemy się Budową układów pomiarowych Pośrednich na Średnim napięciu z kompletnym wyposażeniem takiego układu ( Liczniki, Przekładniki, Tablice Pomiarowe, Listwy Ska, Okablowanie itp.). Wykonujemy remonty, czyszczenia i przeglądy Stacji SN 20kV. Na terenie północnym Górnego Śląska zajmujemy się budową Stacji SN typu Kontenerowego.

Zlecamy wykonywanie projektów Układów Pomiarowych, Stacji SN wraz z odbiorem w TAURON obszar Północny Śląsk.

 

Pod kątem Chłodniczym specjalizuję się w wykonywaniu instalacji chłodniczych dla gastronomii, przemysłu mięsnego, przemysłu drobiarskiego, piekarniczego, ciastkarskiego i wszędzie tam, gdzie jest potrzebne obniżenie temperatury. Wykonujemy instalacje chłodnicze Plusowe, jak i Minusowe. Dla wykonanych instalacji chłodniczych zapewniam bezproblemowy serwis ponieważ wiem czym grozi unieruchomienie chłodni na więcej niż jeden dzień. Na życzenie klienta mogę również wykonać odgrzybianie parowników chłodniczych co jest coraz częściej wymagane przez Sanepid, Inspektorat Weterynarii oraz HACCP i GLOBALCAP.

Zajmujemy się również montażem Instalacji Klimatyzacyjnych Firmy SINCLAIR. Przeprowadzamy dobór urządzenia i propozycje wyboru urządzenia typu : SPLIT, Multi-Split, On-Off.

 

Wszystkie moje prace są wykonywane na nowym osprzęcie i wysokiej jakości oraz znanych renomowanych producentów co przekłada się na bezawaryjna pracę, odległe okresy remontów i zadowolenie Klienta. Jeśli jest zainteresowanie ze strony klienta używanym osprzętem chłodniczym to posiadamy wiarygodne źródła zakupu takiego osprzętu.  U mnie cena idzie w parze z zadowoleniem klienta czyli przekonanie klienta do zainwestowania w droższy  porządny osprzęt który będzie procentował po latach swoją bezawaryjnością.

 

Moja Firma chce zaoferować przyszłemu klientowi solidne i estetyczne wykonawstwo urządzeń i instalacji. Dla mojej firmy liczy się nie ilość wykonanych zleceń, lecz solidność ich wykonania i zadowolenie klienta z montażu i dalszego serwisu. Wszystkich zainteresowanych przyszłych klientów zachęcam do wykonania oględzin i zrobienia wycen co u mnie nic nie kosztuje a daje jasny pogląd finansowy dla wykonywanych inwestycji elektrycznych lub chłodniczych.